Od doby, kdy se tábor konal poprvé, se skupina vedoucích již kompletně obměnila. Lidé kteří v roce 2007 tábor Perun zakládali, jsou již sami rodiči a přenechali svá místa nové generaci. Naopak děti, které tábor před lety nadchl, pokračovali později jako instruktoři a nyní tábor řídí.

...
...

Dan Vančura

Pracuji jako pedagog v domě dětí a mládeže, moje práce je mým koníčkem. I proto ve svém volném čase připravuji tábor, kde mohu bezezbytku realizovat své nápady a ambice. Ale především mě motivuje nezaměnitelná atmosféra Perunu a přátelský kolektiv.

...

Jakub Koller

V občanském životě jsem vysokoškolským studentem, u Perunu již zasloužilým táborníkem. Jsem první z odchovanců, jenž se stali vedoucími a pokračuji v práci starších, kteří dali přednost rodičovským povinnostem. A jsem na tuto zodpovědnost hrdý.

...
...

Petr Kinderman

Každoročně se snažím skloubit práci a tábor, obojí je pro mě neoddělitelnou součástí života. Na táboře rád dětem zahraji na kytaru či předvedu barvitou scénku, také je učím pořádku a disciplíně. A udělám vše pro to, abych v příštím roce mohl přijet na celé dva týdny!

...
...

Marcel Korejs

K táborové společností jsem se připojil v roce 2015. Prošel jsem téměř všemi profesemi od zásobovače, kuchaře a vedoucího oddílu. Perun jsem si oblíbil kvůli partě táborníků, jeho tradičnímu pojetí, v přírodě bez moderních technologií a úžasném místě v české Kanadě.

...
...

Aneta Křivská

Jsem opravdovým táborovým odchovancem. Od ranných dětských let jezdím na Perun a i přesto mě každoročně něčím překvapí a nadchne. Kromě vysokoškolského studia se věnuji závodně veslování a výchově mladšího brášky, který je již také táborníkem. To je pro mě ta největší motivace.

...
...
...

Barbora Smrčková

Mé středoškolské studium je zaměřeno na sociální činnost, a kromě hry na hudební nástroje jsou mou vášní jízda na koni a práce s dětmi. Nedokážu výstižně popsat svou motivaci pro tábor, v životě mě ale ještě nic lepšího nepotkalo.

...

Sergej Čertilin

Již více než polovinu svého života trávím každoročně léto s Perunem a oceňuji, že mi dává prostor pro mou osobitost. Pro mě spočívá kouzlo tábora především v odpoutání se od technických vymožeností. Jsem vášnivým milovníkem procházek a zálesáckých dovedností. Doufám, že své zkušenosti budu moci předat dalším!

...
...
...

Dále se můžete těšit na Adama, Bena, Davidy, Elišku, Helenku, Jakuba, Karla, Matyáše, Šimona, Tobiáše, Viki, kuchařský tým a další zasloužilé táborníky.

...

Přátelé tábora

Kromě nás, kteří tábor každoročně připravujeme, nám pomáhají také přátelé tábora. Především jde o starší vedoucí, kteří předali tábor nové generaci. Podporují nás i někteří rodiče a firmy. Také díky nim můžeme vylepšovat táborový jídelníček či připravovat dětem nezapomenutelné hry. Pokud i Vy máte chuť a možnost táboru pomoci kontaktujte nás na e-mail taborniciperun@gmail.com, budeme rádi.

...