Od doby, kdy se tábor konal poprvé, se skupina vedoucích již kompletně obměnila. Lidé kteří v roce 2007 tábor Perun zakládali, jsou již sami rodiči a přenechali svá místa nové generaci. Naopak děti, které tábor před lety nadchl, pokračovali později jako instruktoři a nyní tábor řídí.

...
...

Marcel Korejs

hlavní vedoucí

K táborové společností jsem se připojil v roce 2015. Prošel jsem téměř všemi profesemi od zásobovače, kuchaře a vedoucího oddílu. Perun jsem si oblíbil kvůli partě táborníků, jeho tradičnímu pojetí, v přírodě bez moderních technologií a úžasném místě v české Kanadě.

...

Petr Kinderman

programový vedoucí

Každoročně se snažím skloubit práci a tábor, obojí je pro mě neoddělitelnou součástí života. Na táboře rád dětem zahraji na kytaru či předvedu barvitou scénku, také je učím pořádku a disciplíně. A udělám vše pro to, abych v příštím roce mohl přijet na celé dva týdny!

...
...
...

Jakub Koller

hlavní kuchař

V občanském životě jsem vysokoškolským studentem, u Perunu již zasloužilým táborníkem. Jsem první z odchovanců, jenž se stali vedoucími a pokračuji v práci starších, kteří dali přednost rodičovským povinnostem. A jsem na tuto zodpovědnost hrdý.

...

Ester Pospíšilová

zdravotnice

Jako dítě jsem se účastnila více táborů, ale teprve Perun mi přirostl k srdci pro svůj jedinečný program a výborný kolektiv. Studuji jazyky na Karlově univerzitě, specializuji se na korejštinu. Další mojí vášní jsou příroda, ekologie a biologie. I to mě přivedlo k funkci táborové zdravotnice.

...
...
...

Veronika Romaniak

oddílový vedoucí

Na tábor jsem přijela v roce 2008 jako malé dítě a okouzlil mě. Je mi ctí, že jej nyní mohu pro jiné děti připravovat. Kromě táborové organizace se věnuji mateřským povinnostem a studiu na vysoké škole.

...

Dan Vančura

oddílový vedoucí

Pracuji jako pedagog v domě dětí a mládeže, moje práce je mým koníčkem. I proto ve svém volném čase připravuji tábor, kde mohu bezezbytku realizovat své nápady a ambice. Ale především mě motivuje nezaměnitelná atmosféra Perunu a přátelský kolektiv.

...
...
...

Alexandra Fuxová

kontakt s rodiči

Ačkoli děti na táboře především soutěží, bojují a překonávají své vlastní hranice, vždy je zde prostor pro osobní přístup. Právě tohle, skvělá atmosféra a silné kamarádství mezi všemi účastníky způsobila, že pro mě Perun zůstal důležitý od dětských let až do dospělosti. Od letošního roku mi byla svěřena komunikace s rodiči a moc se těším na Vaše telefonáty či e-maily!

...

Tomáš Vančata

oddílový vedoucí

Vůbec mě nenapadlo, jak rychle se stanu nadšeným táborníkem. Ale stačil jeden ročník a tuším, že to bude celoživotní láska😊 Příští rok se mnou rozhodně počítejte! Ať žije Perun!

...
...
...

Aneta Křivská

oddílový vedoucí

Jsem opravdovým táborovým odchovancem. Od ranných dětských let jezdím na Perun a i přesto mě každoročně něčím překvapí a nadchne. Kromě vysokoškolského studia se věnuji závodně veslování a výchově mladšího brášky, který je již také táborníkem. To je pro mě ta největší motivace.

...

Barbora Smrčková

instruktor

Mé středoškolské studium je zaměřeno na sociální činnost, a kromě hry na hudební nástroje jsou mou vášní jízda na koni a práce s dětmi. Nedokážu výstižně popsat svou motivaci pro tábor, v životě mě ale ještě nic lepšího nepotkalo.

...
...
...

Sergej Čertilin

instruktor

Již více než polovinu svého života trávím každoročně léto s Perunem a oceňuji, že mi dává prostor pro mou osobitost. Pro mě spočívá kouzlo tábora především v odpoutání se od technických vymožeností. Jsem vášnivým milovníkem procházek a zálesáckých dovedností. Doufám, že své zkušenosti budu moci předat dalším!

...

Dále se můžete těšit na mladé instruktory, kuchařský tým i další oblíbené táborníky.

...
...
...

Přátelé tábora

Kromě nás, kteří tábor každoročně připravujeme, nám pomáhají také přátelé tábora. Především jde o starší vedoucí, kteří předali tábor nové generaci. Podporují nás i někteří rodiče a firmy. Také díky nim můžeme vylepšovat táborový jídelníček či připravovat dětem nezapomenutelné hry. Pokud i Vy máte chuť a možnost táboru pomoci kontaktujte Alexandru Fuxovou, budeme rádi.

Tento web používá pro provoz a analýzu návštěvnosti soubory cookie.